Naše další aktivity se soustředí na

Ploty


lskr.cz-ploty-branky-brany

Český výrobce bran, branek a oplocení s dlouholetou tradicí. Specializujeme se nejen na modelovou řadu bran a branek SAVAN, ale zajišťujeme i výrobu zahradních plotů a plůtků, lesních bran, gabionů, garážových vrat i s možností pohonu a mnoho dalšího. Samozřejmostí je, že naše produkty nejen perfektně vyrobíme zákazníkovi přesně na míru. Vyrobené oplocení sami přivezeme, a zajistíme montáž plotu přímo na místě.

Chceme přinášet zákazníkům komplexní možnosti v oblasti oplocení, takže se na nás v tomto směru můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Najdete u nás zahradní čtyřhranná pletiva, plotové sloupky a vzpěry, které sami vyrábíme, dále celou řadu plotového příslušenství, jako jsou napínací a vázací dráty, ochranné prvky k oplocení a mnoho dalšího. Zaručujeme Vám svědomitý přístup, příznivé ceny a úplný servis.

Více informací.

Elektro motorky a elektro kola


skrebike.cz-kola-elektrokola-ebike

Hledáte způsob, jak se rychle, elegantně, v tichosti a s minimálními náklady na provoz přepravit do práce? Nebo na schůzku v centru? Na rychlý průzkum okolí, kam jste právě dorazili karavanem? Nebo hledáte raději adrenalin na elektrickém enduru, nebo silničce? A chcete při tom všem ještě vypadat cool a být na startu pokaždé jako první?

Potom jsou naše elektro motorky a elektro kola právě pro Vás.

Více informací.

Horská Chata Střecha Kubova Huť, Šumava


Horska-chata-strecha-kubova-hut

Také je zde možnost si vyzkoušet naše elektrokola a elekotromotorky a ozvláštnit si tak Váš pobyt. Praktické ubytování v lyžařském středisku Kubova Huť, Šumava přímo u sjezdovek. Vhodné pro rodiny, dětské výcviky, tábory, výlety, zájmové skupiny, firemní meetingy, teambuildingy, soustředění, turisty a sportovce. Kapacita chaty je až 21 osob.

Více informací.

>

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací